2019-2020 ÜNİVERSİTE BURS BAŞVURULARI BAŞLADI…

 

En önemli yatırım insana yapılan yatırımdır, bilinci ile yıllardır yüzlerce Yenice’li genç kardeşimizin üniversite öğrenimlerine katkı sunan derneğimiz 2019-2020 eğitim öğretim döneminde de burs başvurularını almaya başladı.

Bu yıl diğerlerinden farklı olarak ilk başvurular dijital ortamda yapılacak olup komisyonca değerlendirme yapıldıktan sonra birebir mülakat sonucu burs başvuruları sonuçlandırılacaktır.
Başvurular www.yenicedernegi.com adresinden ve cep telefonu uygulamasından yapılmaktadır.

Bu yıl üniversite kazananların yanı sıra geçmiş yıllarda burs alan öğrencilerde yeni sistemde burs başvurularını dijital ortamda yapmaları gerekmektedir.

BAŞARIYA ODAKLI BURS!

Bir diğer yenilik ise Yeniceli bursiyerlerimiz derneğimizden burs aldığı sürece başarı ve başarısızlık durumları burs komisyonunca takip edilecektir.
Derslerinde başarısız olduğu tespit edilen bursiyerlerin durumu komisyonca değerlendirildikten sonra gerek görülmesi durumunda kesilecektir.

Aynı zamanda derneğimizin bursiyerlerimiz ve gençlerimize özel yapmış olduğu faaliyetlerde katılım konusunda özel hassasiyet beklenmektedir.
Bu faaliyetler gençlerimiz ile derneğimiz arasında köprü vaziyeti göreceği gibi gençlerimizin Köyümüze karşı sorumluluklarını ve bilinçlendirilmesinin artırılması hedeflenmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.