2022 – 2023 ‘Geç Burs Başvuru’ Dönemi Başlamıştır

2022 – 2023 ‘Geç Burs Başvuruları’ Başlamıştır | Tarihler: 27 Mart – 30 Mart |

Değerli öğrencilerimiz, 2022-2023 Eğitim- Öğretim bahar dönemi burs başvuru süresi tamamlanmıştır. Başvuru yapamayan öğrencilerimiz için geç başvuru formu 27 Mart 2023 – 30 Mart 2023 tarihleri arasında aktif olacaktır. Başvurular resmi internet sitesi üzerinden online olarak yapılacaktır. Geçtiğimiz dönem burs almış olan öğrencilerimiz “Burs Başvuru Yenileme” butonunu kullanarak başvurularını yenileyecek ; Yeni başvuru yapacak öğrencilerimiz ise “Yeni Burs Başvurusu” butonunu kullanacaklar. Başvurularınızın değerlendirilmesi için gereken tüm bilgileri ve gerekli alanları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Yeni Eğitim- Öğretim döneminde başarılar dileriz.

Geçmiş dönem de burs alıyorsanız “Burs Başvuru Yenileme” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

Burs Başvuru Yenileme (KAPALI)

Geçtiğimiz güz döneminde burs başvurunuz olumsuz sonuçlandıysa ve bu dönem tekrar başvurmak istiyorsanız “Yeni Burs Başvurusu” butonuna tıkladıktan sonra karşınıza çıkan formu doldurmanız yeterlidir.

Yeni Burs Başvurusu (KAPALI)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.