DERNEĞİMİZİN 14. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI BAŞKAN YENİDEN ”HASAN CEBBAR”

Ocak ayı içerisinde gerçekleştirilmesi gereken ancak pandemi nedeniyle ertelenen derneğimizin 14. Olağan genel kurulu 8 Nisan Perşembe günü gerçekleştirildi.

Köy muhtarımız Mecit Dertli’nin de katılım sağladığı genel kurulda, Divan Başkanlığını Necati Kahraman, Divan Üyeliğini Ahmet Nişli, Divan Katipliğini ise M.Emin Akgüç yaptı. Tek listeyle seçime giren Hasan Cebbar tekrardan başkanlığa seçildi.

Yeni hizmete sunulan çok amaçlı toplantı ve davet salonunda gerçekleştirilen kongrede maske-mesafe-hijyen kurallarına gereken hassasiyet gösterilirken salon girişinde maske, ateş ölçer ve dezenfektan hizmeti de sunuldu.

Kongre istiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı. Yönetim kurulu tarafından 27 aylık süreçte yapılan çalışmalar görüntülü ve sesli anlatım ile genel kurula sunuldu. Faaliyet raporu, Gelir gider sunumu ve tahmini bütçe oy birliği ile kabul edilerek 13. dönem yönetim kurulu ibra edildi.

Denetleme Kurulu üyesi Birol Hacıoğlu denetim kurulu raporunu okuyarak Genel kurula sundu ve oy birliğiyle denetim kurulu raporu da kabul edildi

Dernek başkanımız Hasan Cebbar, ve köy Muhtarımız Mecit Dertli’nin konuşmaları ile genel kurul toplantısı sona erdi.

DERNEĞİMİZİN 14. OLAĞAN GENEL KURULU YAPILDI BAŞKAN YENİDEN ”HASAN CEBBAR”” te bir düşünce

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.